• 1 dak
  • 299
  • 0

D.T. Gas System

D.T. Gaz Sistem (D.T. Gas System) Polonya'nın önde gelen üreticilerinden biridir. D.T Gaz Sistemleri Kollektif Şirket olarak 1992 yılından bu yana gaz aksamları üreticisi ve distribütörü olarak Polonya LPG / CNG pazarının liderlerinden biri olmuştur. 2003 yılından bu yana en yüksek kalitede komple benzinli araçlar için LPG / CNG sistemleri üretmektedir. D.T Gaz Sistem kabul edilebilirliğe sahip, güvenilir bir iş ortağıdır.

D.T Gaz Sistem firması büyük miktarda mal ve kısa teslim süresi satış konusunda uzmanlaşmıştır. Firma tarafından sunulan ürün yelpazesi kadar çalışma alanlarının çeşitliliği de söz konusudur.

Böyle geniş bir yelpazede sürekli kullanılabilir ürünler şirketin potansiyelini güçlendirmektedir. Şirketin yüksek nitelikli ofis ve servis personeli, potansiyel müşterilerine mümkün olan her soruya cevap vermektedir.

Mevcut LPG / CNG sistemlerinin geliştirilmesi ve yeni bir tür araştırması için DT Gas Sistemlerinde ortaya çıkan sorunları ile ilgilenen, kendi Ar-Ge departmanı vardır. Ar-Ge departmanı çalışma gücünü artırmak ve genişletmek amacıyla, kurulmuş ve kesintisiz LPG / CNG araç sistemlerinin yanı sıra teknik gelişmeler üzerinde çalışmaktadır. Sürekli yatırımlar, büyük tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde D.T. Gaz kaliteli LPG / CNG sistemleri ile Polonyanın en önde gelen üreticilerinden birisi olmuştur.

D.T Gaz Sistemleri ile ilgili ürün incelemeleri ve haberler için tıklayınız >

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.